blank.gif blank.gif blank.gif
07 Október 2022 01:53
blank.gif AFR Menu blank.gif blank.gif blank.gif
AFR Menu
blank.gif Hry Any Fun Racers blank.gif blank.gif blank.gif
Zobrazujem hry podporované A.F.R. portálom.
Hra Logo Popis Skupiny Teams Akcia

Trackmania Nations Forever
Trackmania Nations Forever je port klasickej TM Nations, ktorú Nadeo vydalo ako free verziu pre ESWC. Samozrejme si môžete zasúťažiť s hráčmi z celého sveta. Po vydaní Trackmania United Forever sa stalo prostredie Nations (stadium) aj súčasťou TMUF a tak doslo k prepojeniu TMNF a TMUF. Viac o rozdieloch medzi nimi sa dočítate v inom článku v kategórii TrackMania Forever .Jej obrovská sila prečo si ju zahrať je hneď v tom že je úplne zdarma. A to aj na steam-e :)

TMNF


AFR Nations Forever

Trackmania United Forever
Jedna z najzábavnejších pretekárskych hier prináša v módoch pre jedného i viac hráčov súperenie niekoľkých miliónov pretekárov. Trackmania United Forever je konečnou podobou, ktorá v sebe ponúka všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaň pre jedného hráča so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traťami so vzrastajúcou obtiažnosťou. Vytvárajte vlastné trate, vozidlá a videá!

TMUF


AFR United Forever

Trackmania 2 Stadium
Informácie o hre:

TM2STrackmania 2 Valley
Informácie o hre:

TM2VTrackmania 2 Canyon
Trackmania 2 Canyon je pokračovanie automobilových závodných hier Trackmania. Čaká Vás bohatšie prostredie a preteky v kaňonoch. Formule nahradili realistické autá, ktoré len zvyšujú zážitok z hry. Nájdete tu nové dizajnérske prvky, takže vytváranie nových tratí, áut a scenárov nikdy nebolo zábavnejšie. Multiplayer vám umožní pripojiť až 200 hráčov na mapu. Na čo čakáte? Poďte závodiť

TM2CTrackmania 2 Lagoon
Trackmania 2: Lagoon prináša do Trackmanie už štvrté prostredie, teraz s tropickými ostrovmi plnými šialených aktivít. Lagúna prináša novú singleplayer kampaň so 65 traťami a nový oficiálny tímový mód Chase. Spolu to bude šesť herných modov, v ktorých sa môžete vyblázniť na rozmanitých kaskadérskych tratiach.

TM2LTrackmania Turbo
Trackmania je návyková záležitosť, ako vám potvrdí nejeden trackmaniak. V novej časti Trackmania Turbo sa však závislosť ešte násobí celou radou noviniek a vylepšení. Tradičný mix rýchlych arkádových pretekov s prepracovaným budovaním šialených tratí však zostáva nezmenený. Hra ponúka: 4 prostredia, 4 rozdielne hry - Každé zo štyroch okúzlujúcich prostredí sa dočkalo novej grafiky a každé ponúka odlišný jazdný štýl.

TMTLive For Speed
Live For Speed (LFS) je bezpochyby Numero uno medzi online ralistic simalotor game. Dá sa snáď porovnávať iba z legendárnou hrou Richard Burns Rallye. Aj ked napodobenín simulátorov je veľa, tak aj napriek tomu ju hrá obrovské množstvo hráčov, ktorý si môžu zmerať svoje nastavenia áut v závodoch či turnajoch, ktoré sú naozaj hrané kvalitn=ymi hráčmi komunity LFS z celého sveta.

LFS


AFR Live For Speed
blank.gif Prihlásenie blank.gif blank.gif blank.gif
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


18.208.132.74


blank.gif AFR TS3 blank.gif blank.gif blank.gif
blank.gif O Vás blank.gif blank.gif blank.gif
IP
Vygenerované za: 1,34 sekúnd - 42 DB dop.
Copyright © I.P.Multimedia 2017
46,153 návštev
Theme Blade by Nick Jones | Converted to V7 by Harly | Blade_Multicolor V7 by Grimloch | Edit & Modification by -=IPM=-

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2022 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3