blank.gif blank.gif blank.gif
12 Jún 2021 15:42
blank.gif O hre TMUF blank.gif blank.gif blank.gif

Trackmania Forever

Jeden z najzábavnejších závodov prináša v módoch pre jedného i viac hráčov súperenie niekoľkých miliónov pretekárov. Trackmania United Forever je konečnou podobou, ktorá ponúka nespočetne vylepšení a inovácií. Táto verzia v sebe spojuje všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaň pre jedného hráča so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traťami so vzrastajúcou namáhavosťou.

Preháňajte sa ohromujúcou rýchlosťou na tých najveľkolepejších tratiach dneška. Množstvo obrích skokov, slučiek, ostrých serpentín, turbo zrýchľovačov, prekážok, mantinelov a rámp. Každá trať ponúka nový a intenzívny zážitok prinášajúci vzrušujúce pretekanie v móde pre jedného i viac hráčov.


 


TrackMania je jednou z najpopulárnejších automobilových závodných hier na svete, milovanou miliónmi príležitostných i skúsenejších fanúšikov závodných hier. S TrackManiou môžte šoférovať v ohromných rýchlostiach na neuveritelných tratiach tvorených skokmi, lopingami, zrýchlovačmi a kopou iných bláznivých konštrukčných prvkov. Hra ponúka perfektný editor tratí, v ktorom môžete vytvárať vaše vlastné trate zo stoviek rôznych konštrukčných blokov, umožňuje takmer nekonečné opakované hranie. Ďaleko od ťažkých simulácií riadenia.... TrackMania je založená na zábavnom a veľkolepom závodení, práve preto je hra uznávaná širokým okruhom hráčov každého veku a schopností. Neuveriteľný grafický engine, presné riadenie a sila závodov sú tým, čo umožnilo učiniť ohromujúci vstup medzi konkurenčné elektronické športy. V roku 2006 bola TrackMania spoločne s Warcraft 3, Counter-Strike a Pro Evolution Soccer oficiální disciplínou prestížneho Electronic Sports World Cup.      ...a stále je oficiálnou disciplínou.
TrackMania United Forever prináša do série dôležité veci - viac než sto nových stavebných blokov, 7 prostredí s vylepšenou grafikou, schopnosť hra v 3D (3D  okuliare pribalené k hre) pre maximalizáciu vzrušenia z rýchlosti a nový zjednodušený editor tratí, 4 herné módy vrátane preslávenej akrobácie, viac nápaditý Media Tracker k vytváraniu najbláznivejších herných videí vôbec... TrackMania United Forever je rozhodne hra, ktorú by nemal nikto od roku 2008 na PC prepásť!


 


Zopár výrokov:


 


"Tucty neskonale chytlavých tratí, fantastická online podpora a několik novinek v herním systému způsobí, že se dalšího závodu začnete dožadovat ihned poté, co dokončíte ten předchozí."
Gamespot

"Rychlé a návykové akční závodění společně s důmyslnými módy puzzle a plošiny dělá z TrackManie unikát mezi závodními hrami na PC."
IGN

"...získáte závodní hru, která vám bude vracet vaši investici i měsíce po jejím zakoupení."
Play Magazine

"...jeden z nejvýznamnějších modelů online hraní, které online hraní kdy spatřilo."
Edge (UK)

"...nevadnoucí krása TM by měla být všem jasná. Kdykoliv zavřu oči, spatřím mihotající se modrou oblohu a oslnivou záplavu barev - ano, děti, to proto že se mi vypálila do sítnice. TrackMania United je oficiálně naprosto skvělá."
PC Zone (UK)

"Tato fantastická závodní hra od Nadea potěší každého fanouška i hráče, kteří rádi vytváří vlastní obsah. Tak by v budoucnu mohl vypadat způsob, jak hře zajistit dlouhou životnost"
Gamestar (GER)

"TMu je skutečně nádherná (můžeme dokonce říct, že výjimečná) a hrát ji je neskutečně zábavné."
Joystick (FR)


 


TrackMania United Forever je:
Zábavná a šialená závodná hra, pôvodná TrackMania... navždy.
Vylepšený grafický engine, ktorý obsahuje schopnosť hrania s 3D okuliarmi pre ešte väčší herný zážitok.
Ešte viac tratí a ďalších herných módov, pozoruhodné "akrobacie" kampaň pre jedného hráča s 25 určenými traťmi a módom "Pohár" pre viac hráčov.
Schopnosť hrania s hráčmi TrackManie Nations, čo je bezplatná verzia TrackManie určená k sútažiam a oficiálnej disciplíne ESWC (Electronic Sports World Cup).
Viac ako 200 tratí, mimo oficiálnych, pripravených pre bezplatné priame sťahovanie.
Zjednodušený editor tratí s takmer 140 úplne novými blokmy pre intuitatívne vytváranie najbláznivejších konštrukcií tratí!
Rozšírený zoznam priateľov pomáha hráčom zostať v kontakte.
Aktualizovaná a vylepšená infraštruktúra, špeciálne venovaná hráčskej komunite a zdieľania obsahu. Trate, autá a videá vytvorené hráčmi sú tak dosažitelné v niekoľko málo kliknutiach bez opoustenia hry!
Minimálne požiadavky:
OS: Windows 2000/XP/Vista
CPU: 1.6 GHz CPU
RAM: 256 MB RAM
GPU: 3D accelerator 16 MB DirectX 9.0c compatible
HDD: 1.5 GB Disk space
Iné: DirectX 9.0c


 


Žáner: Automobilové závody
Vývojář: Nadeo
Vydavatel: Focus Home Interactive
Distributor: HYPERMAX
Website: www.tm-united.com
Datum vydání: 25.června /júna/ 2008 (CZ/SK)
PEGI: 3+
Formát: PC DVD-ROM


 


Zdroje: abcgames.sk, forever.trackmania.cz, trackmania.cz

blank.gif Komentáre blank.gif blank.gif blank.gif
#1 | ipm dňa január 21 2018 13:01:17
Ešte chýba videoukážka takže tu je:
Official trailer:
YouTube Video


Neoficiálny trailer:
YouTube Video

YouTube Video
blank.gif Pridať komentár blank.gif blank.gif blank.gif
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
blank.gif Prihlásenie blank.gif blank.gif blank.gif
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


3.234.252.109
United States
Virginia
Ashburn
blank.gif AFR TS3 blank.gif blank.gif blank.gif
blank.gif O Vás blank.gif blank.gif blank.gif
IP
Vygenerované za: 0,71 sekúnd - 18 DB dop.
Copyright © I.P.Multimedia 2017
32,780 návštev
Theme Blade by Nick Jones | Converted to V7 by Harly | Blade_Multicolor V7 by Grimloch | Edit & Modification by -=IPM=-

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3