blank.gif blank.gif blank.gif
12 Jún 2021 16:54
blank.gif Trackmania Forever blank.gif blank.gif blank.gif
O hre TMUF
TrackMania je jednou z najpopulárnejších automobilových závodných hier na svete, milovanou miliónmi príležitostných i skúsenejších fanúšikov závodných hier. 

 

Trackmania United Forever je konečnou podobou, ktorá ponúka nespočetne vylepšení a inovácií. Táto verzia v sebe spojuje všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaň pre jedného hráča so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traťami so vzrastajúcou namáhavosťou.


Preháňajte sa ohromujúcou rýchlosťou na tých najveľkolepejších tratiach dneška. Množstvo obrích skokov, slučiek, ostrých serpentín, turbo zrýchľovačov, prekážok, mantinelov a rámp. Každá trať ponúka nový a intenzívny zážitok prinášajúci vzrušujúce pretekanie v móde pre jedného i viac hráčov.
Prečítané: 110
Čítať
O TrackMania Nations Forever - zadarmo

Pokračovateľ TM Nations je terz TM Nations Forever.....

 

TrackMania sa vracia a tentoraz znovu vo free titule TrackMania Nations Forever. Hra pokračuje v tradícii pred dvoma rokmi vydanej TrackMania Nations, no vylepšuje grafiku, rozširuje počet okruhov, možnosti a prináša hlavne viac zábavy.

Prečítané: 34
Čítať
Recenzia TMNF od recenzeher.eu
Každý fanúšik ľahko šialených závodov a najmä Trackmanie by mal pri pohľade na názov tejto novinky okamžite spozornieť. Začnime ale pekne od začiatku. Čo je to Trackmania? Trackmania je niekoľko dielna séria od chlapcov z dielne NADEO, ktorí nám hráčom okrem pôvodnej Trackmanie a pokračovaní s podtitulmi Sunrise a United, plus nejaké tie rozšírenia, priniesli v roku 2006 vynikajúcu freeware závodnú hru Trackmania Nations.

Z hry sa stal medzi hráčmi obrovský hit, a to nie....
Prečítané: 26
Čítať
Recenzia TMUF od sector.sk

Plusy: grafické spracovanie, hudba a zvuky, chytľavá hrateľnosť, množstvo tratí, nápaditosť, editor tratí, odlišné autá, maľovanie áut, multiplayer, príjemne uletené.

Mínusy: občas vás privádza do šialenstva, obtiažnosť,  mierny stereotyp

 

Hodnotenie: 8,5 z 10

 

Opäť k nám dorazili arkádové závody svojského štýlu snažiace sa nájsť skôr svoj smer, ako ísť už vyšliapanými cestami realistických či rýchlych arkádových racingov plných deštrukcie. Cesta TrackManie je iná ako tie, čo už poznáte a čaká iba na to, kedy sa po nej vydáte.

Prečítané: 56
Čítať
Rozdiel medzi TMNF a TMUF
V prípade, že chcete vedieť aké sú približne rozdiely medzi TM Nations Forever a TM United Forever, tak čítajte ďalej. Nieje to môj článok, ale povolenie na jeho skopírovanie som dostal od Tom.73 z forum.trackmania.cz
Prečítané: 257
Čítať
Sprievodca technikami slide...
Tento průvodce vás provede různými technikami slidovaní, stejně jako trikem s nárazem do zdi, včetně krátkých videoklipů. Zaprvé, pokud jezdíte na klávesnici a používáte kurzorové šipky. Přenastavte se brzdu na klávesu, kterou můžete ovládat druhou rukou, jinak nebudete moci dobře slidovat.
Prečítané: 31
Čítať
TMNF
Trackmania Nations Forever je zběsilá závodní hra, jejíž zábavnost spočívá zejména v divokém multiplayerovém závodění s hráči z celého světa. Hra je zdarma ke stažení a přístupná i pro ty, kteří nevládnou angličtinou, neboť je lokalizována i do češtiny.
Prečítané: 27
Čítať
Všeobecne o TMNF
Nová verzia free hry Trackmania Nations je konečne tu a fanúšikovia tejto jedinečnej racingovky si budú môcť užiť nové rozmanité a náročné trate a samozrejme si zasúťažiť s hráčmi z celého sveta.
Prečítané: 190
Čítať
Všeobecne Trackmania United Forever
Jeden z najzábavnejších závodov prináša v módoch pre jedného i viac hráčov súperenie niekoľkých miliónov pretekárov. Trackmania United Forever je konečnou podobou, ktorá ponúka nespočetne vylepšení a inovácií. Táto verzia v sebe spojuje všetky prostredia z celej série a prináša bohatú kampaň pre jedného hráča so štvoricou rôznych režimov a 265 rozmanitými traťami so vzrastajúcou namáhavosťou.
Prečítané: 220
Čítať
Zoznam stránok s recenziami a ukážkami
Tu nájdete a pridávajte do komentárov stránky s recenziami k hrám TM Nations, resp. United Forever
Prečítané: 173
Čítať
Štatistiky
rss-feed-icon · Trackmania
Celkom článkov:10
Celkom videní:1124
Najčítanejšie: Rozdiel medzi TMNF a TMUF [ 257 ]

Hľadať vo všetkých článkoch:
blank.gif Prihlásenie blank.gif blank.gif blank.gif
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


3.234.252.109
United States
Virginia
Ashburn
blank.gif AFR TS3 blank.gif blank.gif blank.gif
blank.gif O Vás blank.gif blank.gif blank.gif
IP
Vygenerované za: 0,65 sekúnd - 23 DB dop.
Copyright © I.P.Multimedia 2017
32,804 návštev
Theme Blade by Nick Jones | Converted to V7 by Harly | Blade_Multicolor V7 by Grimloch | Edit & Modification by -=IPM=-

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3