blank.gif blank.gif blank.gif
12 Jún 2021 16:14
blank.gif Čítať tému blank.gif blank.gif blank.gif
 Vytlačiť tému
TeamSpeak
ipm
Od dnes sa hráči zapáleny a sústredený na hru, nemusia zaťažovať písaním správ do chatu na serveroch AFR.

Spustili sme pre registrovaných hráčov na AFR portále TS3 server s menom AFR TS3 Server.
V prípade, ak server nevidíte na Slovensku, tak ho pridajte cez ip adresu, ktorá je
Zdroj stiahnutia  Code
93.188.166.198

a port
Zdroj stiahnutia  Code
9987

Skúšobne beží aj ako súčasť Xaseca na servery TMF AFR Nadeo, kde je umiestnený v ľavom hornom rohu a po kliknutí na "Pripojiť" Vás pripojí rovno do miestnosti pre hráčov na AFR Nadeu....

Ak tento plugin bežal na všetkých AFR serveroch nadmerne zaťažovl server takže padalo xaseco. Preto som sa rozhodol dať plugin iba na jeden najviac hraný server. Ak beží iba na jednom nieje žiaden problém.

Každopádne som presvedčený že je plugin TS3 na serveroch zbytočný. A nieje problém sa aj počas hrania pripojiť do TS3 klienta a do miestnosti servra.

Každý server má svoju miestnosť a je určená výhradne hráčom, ktorý na servery aktuálne jazdia, resp. sú pripojený ako diváci.
Každá skupina hráčov hier AFR, má tiež svoje miestnosti. Tie slúžia pre komunikáciu medzi registrovanými hráčmi skupín A.F.R.
Môžete komunikovať aj s nečlenom AFR, ale výhradne v miestnosti Global.
V opačnom prípade budem musieť nastaviť pre iné miestnosti heslá, čo by som nerád urobil...

Registrované klany musia poslať žiadosť o vytvorenie ich vlastnej privátnej miestnosti a to buď ich webmin na AFR, alebo priamo CL, ACL klanu. Podmienkou je registrácia klanu na portále A.F.R.

Klient pre TeamSpeak 3 je pre Linux, Windows, Android, MacOS a iOS.
Môžete si ho stiahnuť zo stránky:
https://www.teams...tml#client

Pravidlá správania v TS3 sú jednoduché. NEURÁŽAŤ iných hráčov....

Zároveň prosím komunitu AFR aby záujemci o post operátora pre TS3 sa hlásili tu v diskusii s tím, že poišu aké skúsenosti s TS3 Serverom majú a ktorú miestnosť by mali na starosti...

Na web pribudne časom aj stránka pre zobrazenie hráčov pripojených na AFR TS3 Server.
Upravil ipm dňa 22-01-2018 14:18
Aký je kto ku mne, taký som ja 2x k nemu!!!!

Prejdite na fórum:
blank.gif Prihlásenie blank.gif blank.gif blank.gif
Meno

Heslo

Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

3.234.252.109
United States
Virginia
Ashburn
blank.gif AFR TS3 blank.gif blank.gif blank.gif
blank.gif O Vás blank.gif blank.gif blank.gif
IP
Vygenerované za: 0,79 sekúnd - 24 DB dop.
Copyright © I.P.Multimedia 2017
32,792 návštev
Theme Blade by Nick Jones | Converted to V7 by Harly | Blade_Multicolor V7 by Grimloch | Edit & Modification by -=IPM=-