blank.gif blank.gif blank.gif
07 Marec 2021 07:21
blank.gif Čítať tému blank.gif blank.gif blank.gif
 Vytlačiť tému
Registrácie a prihlášky na A.F.R.
ipm
V prípade, ak už ste registrovaný na portále A.F.R. tak vám stačí otvoriť zoznam skupín.

Zoznam skupín obsahuje skupinu hráčov danej hry podporovanou portálom A.F.R.
Do tejto skupiny sa môžete prihlásiť buď zo zoznamu hier, alebo v zozname skupín.
Stačí kliknúť na tlačítko "Pridať ma"

Len ak ste v nejakej skupine zaradený, môžete požiadať o vstup do reprezentačných tímov A.F.R. pre danú hru skupiny, ktorej ste členom.
Aj v prípade ak ste členom, klanu, ktorý je registrovaný na A.F.R. by ste mali požiadať svojho CL, ACL, resp. Webmina Vásho klanu o Vaše zaradenie medzi členov.
V prípade ak to nieje možné, pošlite nám správu o tom že Vás máme zaregistrovať a akú funkciu v klane máte. Urobiť tak môžete tak, že kliknete vo vrchnej ponuke na "kontakt"

Registrovať klan môže akýkoľvek člen portálu A.F.R. avšak pokiaľ nebude zaslaná žiadosť o pridanie CL, ACL pre klan o prepojenie s jeho členským účtom na A.F.R. nebude možné dáta o klane modifikovať, vytvárať ani pridávať obsah pre daný klan a to vrátane vytvorenia sekcií prístupných len pre členov klanu.
Aký je kto ku mne, taký som ja 2x k nemu!!!!

Prejdite na fórum:
blank.gif Prihlásenie blank.gif blank.gif blank.gif
Meno

Heslo

Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

54.236.58.220
United States
Virginia
Ashburn
blank.gif AFR TS3 blank.gif blank.gif blank.gif
blank.gif O Vás blank.gif blank.gif blank.gif
IP
Vygenerované za: 0,92 sekúnd - 22 DB dop.
Copyright © I.P.Multimedia 2017
29,713 návštev
Theme Blade by Nick Jones | Converted to V7 by Harly | Blade_Multicolor V7 by Grimloch | Edit & Modification by -=IPM=-